شرایط تحویل:

سفارش شما بعد از آماده سازی و بسته بندی از طریق پست یا تیپاکس ارسال خواهد شد. زمان آماده سازی هر محصول متفاوت است و در توضیحات هر محصول درج شده است اما معمولا بین 1 تا 5 روز کاری طول می کشد تا محصول بسته بندی و تحویل پست یا تیپاکس شود.

زمان تحویل بسته به خریدار توسط پست یا تیپاکس نیز با توجه به نوع ارسال حداقل بین 3 تا 7 روز کاری طول خواهد کشید.(امکان تاخیر وجود دارد که اجتناب ناپذیر است)

در صورت عدم رضایت منطقی و عقلانی خریدار از هر محصول، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن آن بدون هزینه برای شما وجود دارد.

 

شرایط مرجوع کردن :

خریدار می تواند ظرف 3 روز بعد از دریافت محصول، تا 50 گرم در  کیلوگرم از محصولی که خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از محصول با دلایل منطقی و عقلانی، نسبت به مرجوع کردن آن  اقدام نماید.

هزینه مرجوع کردن محصول برعهده صد یک خواهد بود.

پس از مرجوع کردن،می توانید محصولی دیگر را (هم قیمت با سفارش قبلی) مجددا انتخاب کرده و سفارش دهید و یا اصل مبلغ پرداختی را درخواست کنید که به حسابتان واریز خواهد شد.

 

راهنمای مرجوع کردن:

  1. ابتدا با شماره 09179129030  بخش پشتیبانی تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
  2.  
  3. محصول را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، بسته بندی کرده و از طریق پست  به آدرس ما ارسال کنید.

 

 1. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی پاکت بنویسید:
 2. آدرس گیرنده: فارس- شیراز- بلوار سلمان فارسی- خیابان جوانمردی جنب هنرستان شهید آوینی ساختمان فرهنگ (دریافت کننده حاجیلو) -شرکت صد یک -کدپستی: 7145845845 - شماره تماس 09179129030
 3.  
 4. برای ارسال از پست سفارشی استفاده کنید و از مامور باجه درخواست کنید از سرویس های خاص در ارسال بسته مانند شناسه الکترونیک، دو قبضه، آگهی تحویل و... استفاده ننماید. این باعث خواهد شد هزینه ارسال بسته حداقل شود.
 5.  
 6. پس از ارسال بسته منتظر بمانید تا با شما تماس بگیریم.

ظرف 72 ساعت پس از دریافت بسته پستی، با توجه به انتخاب شما، یا محصولی جایگزین می شود و یا هزینه محصول بعلاوه هزینه مرجوع کردن آن برای شما واریز خواهد شد.

ثبت نام