قوانین و مقررات

شرایط تحویل:

سفارش شما بعد از آماده سازی و بسته بندی از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال خواهد شد. زمان آماده سازی هر محصول متفاوت است و در توضیحات هر محصول درج شده است اما معمولا بین 1 تا 5 روز کاری طول می کشد تا محصول بسته بندی و تحویل پست یا تیپاکس شود.

زمان تحویل بسته به خریدار توسط پست یا تیپاکس نیز با توجه به نوع ارسال و شرایط کشور  بین 4 تا 10 روز کاری طول خواهد کشید.(امکان تاخیر وجود دارد که اجتناب ناپذیر است)

در صورت عدم رضایت منطقی و عقلانی خریدار از هر محصول، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن آن بدون هزینه برای شما وجود دارد.

شرایط مرجوع کردن :

خریدار می تواند ظرف 3 روز بعد از دریافت محصول، تا 50 گرم در  کیلوگرم از محصولی که خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از محصول با دلایل منطقی و عقلانی، نسبت به مرجوع کردن آن  اقدام نماید.

هزینه مرجوع کردن محصول برعهده صد یک خواهد بود.

پس از مرجوع کردن،می توانید محصولی دیگر را (هم قیمت با سفارش قبلی) مجددا انتخاب کرده و سفارش دهید و یا اصل مبلغ پرداختی را درخواست کنید که به حسابتان واریز خواهد شد.

راهنمای مرجوع کردن:

  1. ابتدا در واتساپ یا اینستاگرام یا با شماره 09179129030  بخش پشتیبانی تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
  2. محصول را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، بسته بندی کرده و از طریق پست  به آدرس ما ارسال کنید.
  3.  
  4. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی پاکت بنویسید:

آدرس گیرنده: فارس- شیراز- بلوار سلمان فارسی- خیابان جوانمردی جنب هنرستان شهید آوینی ساختمان فرهنگ (دریافت کننده حاجیلو) -شرکت صد یک -کدپستی: 7145845845 – شماره تماس09179129030

  1.