قوانین و مقررات

شرایط تحویل:

سلام . از  اینکه سلامتی خود را در اولویت قرار داده ایید مایه خرسندی ماست.

سفارش شما بعد از آماده سازی و بسته بندی از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال خواهد شد. زمان آماده سازی هر محصول متفاوت است و در توضیحات هر محصول درج شده است . 

سفارش های شهر شیراز نیز با پیک و شرایط مساعد جوی در همان روز یا روز بعد ارسال می شود. (بستگی به موجودی محصولات دارد)

ارسال سفارش از طریق باربری (اتوبوس) نیز امکان پذیر است. برای این منظور حین ثبت سفارش گزینه تیپاکس را برای ارسال انتخاب کنید سپس در توضیحات سفارش نقل کنید تا سفارش شما از طریق باربری ارسال شود ارسال از طریق باربری سریع ترین روش ارسال است و معمولا 24 ساعت طول می کشد. بسته شما به ترمینال مسافربری شهر شما و دفاتر باربری خصوصی می رسد. بعد از رسیدن بسته به ترمینال مسئول دفتر با شما تماس خواهد گرفت و میتوانید خودتان برای دریافت بسته به محل مراجعه کرده و یا درخواست کنید تا بسته را به آدرس شما ارسال کنند و هزینه ارسال را پرداخت نمایید(هزینه ارسال زیاد است).

زمان تحویل بسته به خریدار توسط پست یا تیپاکس نیز با توجه به نوع ارسال و شرایط کشور  بین 4 تا 10 روز کاری طول خواهد کشید.(امکان تاخیر وجود دارد که اجتناب ناپذیر است)

بعد از ارسال با پست پیشتاز یک کد رهگیری 16 تا 24 رقمی برای شما ارسال می شود که میتوانید سفارش خود را در سایت رهگیری مرسولات پستی رهگیری کنید.

هزینه ارسال با تیپاکس حداقل  2  برابر پست پیشتاز است و هرچه وزن بسته بیشتر باشد هزینه ارسال نیز بیشتر است که حین تحویل بسته به مامور شرکت تیپاکس پرداخت میکنید

در نظر داشته باشید درصورتی که ماموران پستی به دلیل عدم تطابق آدرس یا اشتباه بودن آدرس و مشخصات گیرنده و امثال آن، مرسوله را بازگشت دهند تمامی خسارت های وارد شده به صد یک و خریدار متوجه خریدار است . پس لطفا حین وارد کردن آدرس و مشخصات در مرحله پایانی سفارش تمامی جزییات را به دقت وارد کنید 

در صورت عدم رضایت منطقی و عقلانی خریدار از هر محصول، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن آن بدون هزینه برای شما وجود دارد.

ضمنا کل مبلغ پرداختی شما برای خرید محصولات عینا مورد ضمانت است 

شرایط مرجوع کردن :

خریدار می تواند ظرف 3 روز بعد از دریافت محصول، تا 5 درصد از وزن محصولی که خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از محصول با دلایل منطقی و عقلانی، نسبت به مرجوع کردن آن  اقدام نماید.

هزینه مرجوع کردن محصول برعهده صد یک خواهد بود.

پس از مرجوع کردن،می توانید محصولی دیگر را (هم قیمت با سفارش قبلی) مجددا انتخاب کرده و سفارش دهید و یا اصل مبلغ پرداختی را درخواست کنید که به حسابتان واریز خواهد شد.

راهنمای مرجوع کردن:

  1. ابتدا در واتساپ یا اینستاگرام یا با شماره 09179129030  بخش پشتیبانی تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع دهید.
  2. محصول را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، بسته بندی کرده و از طریق پست به آدرس ما ارسال کنید. بسته را هرگز با تیپاکس مرجوع نکنید و حتما از شرکت ملی پست استفاده کنید.
  3. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی بسته بنویسید:

آدرس گیرنده: فارس- شیراز- بلوار سلمان فارسی- خیابان جوانمردی جنب هنرستان شهید آوینی ساختمان فرهنگ (دریافت کننده حاجیلو) -شرکت صد یک -کدپستی: 7145845845 – شماره تماس09179129030

بعد از دریافت بسته با شما تماس خواهیم گرفت