عسل مناسب افراد دیابتی

عسل مناسب افراد دیابتی

خرید عسل دیابتی یکی از معضلات بیماران مبتلا به دیابت است . دیابت یکی از شایع ترین بیماری های انسانی است و افراد زیادی را درگیر خود کرده است

برای خرید عسل دیابتی با ساکارز 1.11 درصد کلیک کنید

اگر خانم باردار دارید و یا دوستان شما باردار هستند بهتر است قبل از خرید عسل این مقاله را در سایت نی نی کودک مطالعه کنید

عسل چگونه ساخته می شود؟

عسل از راه غلیظ سازی شهد گیاهان توسط زنبورها ساخته می شود. عسل ماده ای فوق اشباع از قندهاست. عمده قندهای موجود در عسل گلوکز و فروکتوز و ساکارز و است که میزان درصد هر کدام در عسل های گوناگون متفاوت است.

زنبورها شهد گیاهان را می مکند و در اندامی به نام عسلدان ذخیره و به کندو منتقل می کنند. سپس این شهدها را درون 6 ضلعی های کندو تخلیه می کنند. مجددا شهدها را مکیده و با آنزیم های موجود در بدن خود آن را فرآوری و غلیظ می کنند. وقتی غلظت عسل به مقدار مناسب برای کندو رسید زنبورها روی 6 ضلعی را می پوشانند تا از این عسل برای بقای خود استفاده کنند

 

خرید عسل دیابتی

دیابت دارم چه عسلی مصرف کنم؟

پاسخ روشن و ساده این است که مناسب ترین عسل برای افراد دیابتی عسلی است که ساکارز آن زیر 2درصد باشد.

برای خرید عسل دیابتی با ساکارز 1.11 درصد کلیک کنید

 

همانطور که گفته شد ساکارز یک قند موجود در گیاهان و گلهاست و در عسل نیز موجود است. اما میزان این قند در شهد گل گیاهان بسیار کم است پس عسلی که واقعا طبیعی باشد باید میزان ساکارز آن کم باشد.

معمولا ساکارز موجود در عسل با توجه به گل یا گل هایی که زنبورها از آن استفاده کرده باشند عددی بین 0 تا 15 درصد است که البته باز هم میتواند بالاتر باشد.

عمده ترکیبات عسل را قندها و آب تشکیل می دهد که میزان آب موجود در عسل یا در واقع میزان شلی و سفتی آن به منطقه ای مربوط است که عسل در آن تولید شده است.

مثلا عسلهای تولیدی در استان های شمالی به دلیل رطوبت هوا میزان آب بیشتری دارند اما عسل های مناطق جنوبی غلظت بیشتری دارند و البته که مناسب تر هستند.

ما در تیم صد یک شرایطی را برای خرید عسل دیابتی فراهم کرده ایم تا این عزیزان بتوانند با خیال راحت مانند بقیه از عسل استفاده کنند.

اما این عزیزان باید در نظر بگیرند که مصرف هر نوع قند باید با مشورت پزشک متخصص انجام پذیرد و حین مصرف عسل از مصرف قندهای دیگر خودداری کنند.

برای خرید عسل دیابتی با ساکارز 1.11 درصد کلیک کنید

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾 無花果乾,伊朗無花果,無花果乾 無 花果乾  伊朗 無花果  無花果乾 自古以來 就因其甜味和特 性而受到人們的歡迎。 無花果  乾富含必 需營養素、纖維 和天然糖分,不僅味道鮮美,   而且具有多 種健康益處,如無花 果乾所示。要購買無花 果乾,請通過 WhatsApp 聯繫我們。+989179129030 在我們深入探討吃無花果乾的 最佳時間之前,讓我們仔細 看看它們的營養成分。 無花果乾是膳食纖維的極好 來源,可以幫助調節消

ادامه مطلب >

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

;