صد یک
جستجو کردن

مغزیجات سرین

 •  

  مغزیجات سرین – فرآوری، بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  پیدا‌کردن یک مرکز معتبر که هم‌زمان خدمات فرآوری، بسته‌ بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده‌ های آن‌ها را با کیفیت بالا انجام دهد، آسان نیست. چنین مرکزی می‌ تواند هم برای خرده‌ فروشان، هم برای عمده‌ فروشان و همچنین برای کارخانه‌ های مواد غذایی، قناد ی‌ها، رستوران‌ ها و عطاری‌ ها یک موهبت محسوب شود.

  اگر به‌ دنبال یک مرکز فروش عمده مغزیجات و فرآورده‌ های آن‌ها هستید، می‌ توانید فروشگاه مغزیجات سرین را انتخاب کنید.

  شرکت سرین امکان خرید عمده انواع مغزیجات (بادام، گردو، فندق، پسته و بادام زمینی) را به‌ شکل فرآوری‌ شده و در بسته‌ بندی‌ های استاندارد فراهم می‌ سازد. همچنین می‌ توانید انواع فرآوده‌ های این مغزیجات را نیز با کیفیت بالا از این شرکت خریداری کنید.

   

  بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  معرفی محصولات فروشگاه سرین

  شرکت مغزیجات عمده سرین محصولات زیر را به‌ شکل عمده عرضه می‌ کند:

  1.مغز پسته عمده و فرآورده‌ های آن

  مغز پسته کامل ارائه‌ شده توسط مغزیجات سرین، در انواع زیر و به‌ شکل عمده در بسته بندی های فوق بهداشتی به‌ فروش می‌ رسد:

  • خام در دو مدل معمولی و درشت
  • مغز پسته دهن‌ بسته درجه ۱ و درجه ۲
  • مغز پسته کال در دو نوع ریز و درشت

  فرآورده‌ های مغز پسته شامل:

  1. خلال پسته: خلال پسته از برش عمودی و نازک مغز پسته پوست‌گرفته، حاصل می‌شود. خلال‌های سبز و کشیده معمولا بهترین انواع خلال هستند. سرین انواع خلال پسته سوزنی (درجه 1 و 2)، معمولی، خام و 1.6 میلی‌متری (خام و معمولی) را در بسته‌بندی‌های استاندارد ارائه می‌دهد. این فراورده‌های پسته سرین، با کم‌ترین شکستگی و عاری از لک هستند.
  2. لپه پسته: این فرآورده در حقیقت همان مغز پسته است که به دو نیم تقسیم شده است. لپه پسته سرین در انواع کال، معمولی، عسلی و در بسته‌ بندی‌ های استاندارد ارائه می‌ شود.
  3. چیپس پسته: چیپس یا پرک پسته به لایه‌ های نازکی از پسته اطلاق می‌ شود که به‌ شکل افقی برش خورده‌ اند. چیس پسته در انواع مختلف کسب و کارها از جمله شیرینی‌ پزی‌ ها کاربرد دارد. چیپس پسته سرین به دو شکل معمولی و کال و در دو سایز 1 میلی‌متری و 1.6 میلی‌متری عرضه می‌ شود.
  4. پسته دندانه: گرانول یا همان پسته خرد شده، توسط دستگاه به اندازه‌ های 2 تا 5 میلی‌متری خرد شده و در بسته‌ بندی‌ های استاندارد به‌ شکل عمده عرضه می‌ گردد. گرانول پسته سرین در انواع معمولی، پوست‌ کنده و کال ارائه می‌ شوند.

  2. مغز گردو عمده و و فرآورده‌ های آن

  مغزیجات سرین، مغز گردوی عمده خود را در انواع زیر عرضه می‌ کند.

  • درجه 1 و 2
  • خارجی و ایرانی
  • گردوی کار: انواع «کار» برای افرادی که ظاهر و یکدست‌ بودن گردو برایشان اولویت نیست و تنها کیفیت را مهم می‌ دانند، مناسب است.
  • گروی سفید: گردوی سفید برای تزیینات مناسب است. این گردو علاوه‌ بر کیفیت بالا، پوست نازک و اندازه یکد‌ستی دارد.

  فرآورده‌ های گردو شامل:

  • چیپس گردو: چیپس گردوی سرین شامل لایه‌ های نازک مغز گردو است که به‌ شکل افقی برش داده شده‌ اند.
  • گردو دندانه: گرانول گردوی سرین در انواع درشت، متوسط و ریز و در دو کیفیت ارائه می‌ شوند. گرانول گردو، در حقیقت خرد‌ شده مغز گردو است.

   

  3. مغز بادام درختی عمده و و فرآورده‌ های آن

  مغزیجات سرین محصولات بادام درختی خود را در انواع زیر عرضه می‌ کند:

  • مغز بادام عمده با پوست قرمز
  • مغز بادام درختی پوست‌ کنده
  • مغز بادام عمده در سه سایز ریز، درشت و متوسط

  فرآورده‌ های بادام شامل:

  • خلال بادام: خلال بادام، بادام پوست گرفته‌‌ ای است که به‌ شکل عمودی به برش‌ های نازک و بلندی تقسیم شده است. سرین خلال بادام درختی پوست‌ قرمز و پوست‌ کنده را در سه سایز معمولی (درشت و ریز)، ابریشمی (کشیده و نازک) و سوزنی (دانه برنجی) ارائه می‌ دهد.
  • چیپس بادام: پرک بادام به ورقه‌ های نازکی از این مغز گفته می‌ شود که به‌ شکل افقی برش خورده‌ اند. سرین چیپس بادام باکیفیت خود را به‌ دو شکل پرک بادام درختی با پوست قرمز و چیپس بدون پوست، ارائه می‌ دهد.
  • گرانول بادام: گرانول بادام، به بادام خرد‌شده گفته می‌ شود که در سرین به دو شکل با پوست و پوست‌ کنده و در دو سایز 2 و 3 میلی‌ متری به‌ فروش می‌ رسد.

  4. مغز فندق عمده و مشتقات آن

  مغزیجات سرین محصولات مغز فندق خود را در انواع زیر عرضه می‌ کند:

  • مغز فندق قرمز (درشت و متوسط)
  • مغز فندق پوست‌ کنده (درشت و متوسط)

  فرآورده‌ های فندق شامل:

  • چیپس فندق: ورقه‌ های نازک فندق در فروشگاه سرین، بدون پوست، بدون رنگ‌ پریدگی و با اندازه‌ های برابر به‌ فروش می‌رسد.
  • گرانول فندق: گرانول فندق سرین در اندازه‌ های 2، 3 و 4 میلی‌متری به دو شکل با پوست و پوست‌ کنده ارائه می‌ شود.

  مغز بادام زمینی عمده و مشتقات آن

  یکی دیگر از محصولات مغزیجات سرین، بادام زمینی و مشتقات آن است. انواع مغز بادام‌ زمینی ارائه‌ شده توسط این شرکت، شامل موارد زیر هستند:

  • مغز بادام زمینی قرمز (ریز و درشت)
  • مغز بادام زمینی قرمز برشته‌ شده (ریز و درشت)

  فرآورده‌ های بادام زمینی شامل:

  • پرک بادام زمینی: این فرآورده در مغزیجات سرین در دو سایز متوسط و بزرگ در بسته‌ بندی‌ های استاندارد و با کیفیت بالا به‌ فروش می‌ رسد. بادام زمینی پرک شده، ورقه‌ های افقی نازک این مغز است که پس از پوست‌ کندن، برش می‌ خورند.
  • خلال بادام زمینی: خلال بادام زمینی، شامل برش‌ های نازک و بلند این مغز است. این فرآورده در انواع ساده و برشته و سوزنی (رشته‌ های بلند و باریک)، ابریشمی (تهی‌ه شده از بادام زمینی چینی) و درشت (معمولا بوداده) ارائه می‌ شود.
  • گرانول بادام زمینی: بادام زمینی به‌ شکل خرد‌ شده و در گرانول‌ هایی به اندازه 3 و 4 میلی‌متر در سرین عرضه می‌ شود. دندانه بادام زمینی سرین در دو نوع ساده و بود داده هستند.
  • لپه بادام زمینی: لپه‌ ها در حقیقت بادام زمینی بدون پوستی هستند که از وسط به دو قسمت تقسیم شده‌ اند. این لپه‌ ها به دو شکل درشت و ریز ارائه می‌ شوند.

   بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  نقاط قوت و تمایزهای مغزیجات عمده سرین

  مغزیجات عمده سرین از جهات زیر با بسیاری از فروشگاه‌ ها و مراکز ارائه‌‌ دهنده مغزیجات، متفاوت هستند.

  1. فروش عمده مغزیجات با بسته‌‌ بندی‌ فوق بهداشتی مغزیجات سرین

  مغزیجات سرین محصولات خود را به‌ شکل عمده ارائه می‌ کند و برای اطمینان از سلامت، بهداشت و خرد‌ن شدن محصول، آن‌ها را در بسته بندی‌ های بسیار فوق بهداشتی و در عین حال مقاوم، بسته‌ بندی می‌ کند.

  2. تنوع بالای محصولات

  کمتر شرکت مغزیجاتی را می‌ توانید پیدا کنید که محصولات آن به اندازه مغزیجات سرین متنوع باشد. شما می‌ توانید انواع مغزیجات و فرآورده‌ های آن‌ها را در میان محصولات این شرکت بیابید.

  3. ضمانت کیفیت و گارانتی بازگشت وجه

  مغزیجات سرین محصولات خود را ضمانت می‌ کند و در صورت وجود مشکل، آن‌ها را با بازگشت وجه پس می‌ گیرد. این ویژگی سرین در حقیقت نشان‌ دهنده کیفیت بالای محصولات و اطمینان شرکت به کیفیت آن‌ها است. مغزیجات سرین به همه‌ جای کشور در بسته‌ بندی‌ های مطمئن و مقاوم ارسال می‌ شوند.

  4. امکان ارائه تناژ بالا مغزیجات سرین

  اگر به تناژ بالای مغزیجات نیاز دارید، می‌ توانید محصولات مورد نیاز خود را -به هر میزان و بدون محدودیت- از سرین خریداری کنید. این شرکت، با داشتن دستگاه‌ های پیشرفته و امکانات وسیع تامین مغزیجات، هیچ مشکلی در ارائه محصولات با حجم بالا ندارد.

   بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  سخن پایانی

  کسب و کارهای زیادی به مغزیجات و فرآورده‌ های آن‌ها نیاز دارند. برای مثال مراکز تهیه غذا، شیرینی‌ پزی‌ ها، کافی‌ شاپ‌ ها، عطاری‌ ها و خرده‌ فروش‌ ها همه نیاز به خرید عمده مغزیجات باکیفیت و فرآوده‌ های آن‌ها دارند.

  سرین بدون محدودیت در تناژ می‌ تواند هر مقدار از مغزیجات را که نیاز دارید با کیفیت بالا، قیمت مناسب و رعایت استانداردها، آماده کرده و در اختیار شما قرار دهد. برای خرید مغزیجات عمده، می توانید به وب سایت سرین به آدرس serinmaghz.com مراجعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  مغزیجات سرین

    مغزیجات سرین – فرآوری، بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها پیدا‌کردن یک مرکز معتبر که هم‌زمان خدمات فرآوری، بسته‌

  ادامه مطلب >

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ;