صد یک
جستجو کردن

روش مصرف و نگهداری ژل رویال

 • روش مصرف و نگهداری ژل رویال

  روش مصرف و نگهداری ژل رویال. یکی از با ارزش ترین فرآورده های زنبور ژل رویال و مشهور به ژل سلطنتی می باشد ، که کمتر کسی در مورد این نوع محصول با ارزش زنبور شناخت دارد ، ما در این مقاله می خواهیم شما را با این محصول شگفت انگیز آشنا کنیم :

  جهت خرید ژل رویال کلیک کنید

   پروتئین ، چربی ، ویتامین ب ، آب ، کربوهیدرات  و مواد معدنی های بسیار مفید از ویژگی های ژل سلطنتی می باشد که از جمله موارد مفید و نقش آن در سلامتی می تواند وجود پروتئین و اسیدهای چرب مفید موجود در این ژل باشد .

  این ژل سلطنتی با ارزش به چند روش قابل استفاده می باشد از جمله محصول مستقیم تازه یا همان خام ، فرآورده های ژلی نرم که به صورت پودرهای خشک شده انجمادی قابل دسترسی می باشد یا نوع دیگر آن که با ترکیب عسل قابل استفاده است که در واقع محصول تازه یا لیوفیلیزه شده می باشد .

  روش مصرف و نگهداری ژل رویال

  روش مصرف و نگهداری ژل رویال :

   از نظر دوز مصرفی می توان گفت که با تغییرات انجام شده می توان با شروع ۱ تا ۵ گرم و بدون عوارض جانبی ، به مدت یک دوره ۳۰ تا ۹۰ روزه که  بعد از اتمام دوره به مدت ۱۰ تا ۳۰ روز باید درمان را متوقف  کرد ، امکان درمان با دوز بالاتر نیز ممکن است اتفاق بیفتد که برای دوره های کوتاه تر و توقف درمان بیشتر استفاده می شود ، ژل سلطنتی را باید تقرییا ۱۵ دقیقه قبل از وعده غذایی وبه صورت  ناشتا استفاده شود .

   علاوه بر آن برای روش مصرف ژل رویال با ارزش نیز تغییراتی انجام گرفته ، بنا به تحقیقات انجام شده محققان بر این باورند که ژل به دست آمده که به صورت خشک شده ، انجمادی و یا طرق دیگر استفاده می شود از نتیجه ضعیف تری نسبت به محصول تازه بر خوردار می باشد ،

   همچنین در آزمایش روی ژل تازه مقدار پروتئین بیشتری نسبت به محصولات تجاری و دیگر محصولات مشاهده شده است که تفاوت های زیادی از نظر کیفیت قابل مشاهده بوده

  .از آنجایی که شاید به نظر برسد فرآوری این محصول کار آسانی است ، ولی مشکلاتی نیز به همراه دارد زیرا برای به دست آوردن ژل باید این محصول مستقیم از کندوی عسل تهیه و استخراج شود که این کار، خود مستلزم حساسیت های فراوانی برای درست تهیه کردن این ژل می باشد ،

   مرحله بعدی پس از استخراج است  که ژل  باید سریعا منجمد شود و این تنها راهکار برای از بین رفتن پروتئین های فعال بیولوژیکی موجود در ژل می باشد .

  مرحله پس از استخراج و برداشت ، نگهداری و کیفیت ژل می باشد که زمان کیفیت و اعتبار ژل داخل کندو ۳ تا ۵ روز ، بیرون از کندو با دمای ۱۵ تا ۲۵ درجه فقط به مدت چند دقیقه ، نگه داری ژل در یخچال با مدیریت دمای ۳ تا ۵ درجه سانتی گراد به مدت ۶ ماه ، نگه داری ژل در فریزر با دمای کمتر از ۱۸- درجه سانتی گراد به مدت ۲ سال می باشد ، که در غیر این صورت خاصیت ژل از بین می رود .

   

  روش مصرف و نگهداری ژل رویال

  درمان بیماری ها با ژل سلطنتی :

  ۱ پیش گیری و درمان پوکی استخوان :

   از سن ۴۵ سالگی به بعد که پوکی استخوان بسیار شایع می باشد می توان با مصرف ۳۰ تا ۶۰ روزه استفاده از ژل رویال ، درمان ترشح استروژن که یکی از عوامل مهم در جذب کلسیم و همچنین هورمون فعالیت های تخمدانی می باشد را شروع کرد که دوز آن ۱  گرم می باشد .

   ۲ – یائسگی و سندروم پس از آن :

   اختلالات قلبی ، پوکی استخوان ، اختلالات جریان خون ، التهاب در ناحیه تناسلی  ، خستگی ، افسردگی و گُر گرفتگی از جمله علائم سندروم پس از یائسگی به شمار می رود ، در تحقیقات انجام شده زنانی که روزانه ۱ تا ۵ گرم ژل رویال را در دوره زمانی ۹۰ روز مصرف کردند نتایج شگفت آوری را به دنبال داشته است .

    ۳ – درمان سرطان :

  هیدروکسی اسید دسنوئیک  موجود در ژل رویال از جمله ترکیبات بسیار مفید می باشد که در پیش گیری و درمان سرطان نقش به سزایی دارد ، این ترکیب شگفت انگیز از عروق زایی یا در واقع واسکولاریزاسیون که در تومورها  ایجاد می شود را از بین برده و مانع از تکثیر آن می شود ، مصرف ژل رویال با دوره درمانی حداکثر ۶۰ روزه در هر دوره  و ۱ تا ۳ دوره درمانی در سال می تواند نقش چشمگیری در کنترل این بیماری داشته باشد .

  ۴ – گرفتگی رگ ها و تصلب شرائن :

  با استفاده از ژل سلطنتی و مصرف روزانه ۱ یا ۲ گرم از این ژل به مدت حداقل ۳۰ و حداکثر ۶۰ روز  می توان مقدار تری گلیسیرید خون و سطح کلسترول را بطور چشمگیری کاهش داد .

  ۵ – پیشگیری از آنفولانزا و سرماخوردگی :

  ژل رویال با فعال کردن و تقویت سیستم ایمنی بدن یک آنتی ویروس بسیار عالی برای تموم فصول می باشد که با مصرف ۲ تا ۴ گرم از آن به مدت ۷ روز بدن را در برابر بیماری ایمن می کند .

  ۶ درمان و پیشگیری از زوال عقل :

  می توان از ژل رویال به منظور پیشگیری از این نوع بیماری خصوصا در دوران پس ۵۰ سالگی که سیستم عصبی بیشتر تحت فرسایش است با مصرف ۲ گرم روزانه ژل رویال و به مدت ۶۰ روز و مداومت آن سه بار در سال از زوال عقل و از بین رفتن سلول های عصبی و فلج آن که موجب تحرک عضلات می باشند جلوگیری کرد .

   ۷ – درمان آلزایمر :

   استیل کولین از جمله اثر گذار ترین ماده در انتقال تکانه های عصبی می باشد که در ژل رویال موجود است ، برای برطرف شد فرسایش سیستم عصبی بیمار باید در طول سال حدود ۶ دوره درمان با ژل را انجام دهد که در هر دوره ۱۰ روز با مصرف روزانه ۵ تا ۱۰ گرم ژل سلطنتی می باشد که ما بین هر دوره نیز باید به مدت ۲۰ روز درمان توقف کند .

   ۸ – کم خونی و فقر آهن :

   از جمله خواص ژل رویال کاهش نقص مورفولوژیک سلول های قرمز خونی می باشد ، می توان با مصرف ردزانه ۲ تا ۴ گرم و به مدت ۴ هفته این بیماری را درمان کرد .

  ۹ – باروری و ناتوانی جنسی در مردان :

   با مصرف روزانه ۲ گرم از ژل رویال خام که یک دوره ۹۰ روزه را به همراه دارد آقایان می توانند با بالا بردن تسترون خون در بدن افزایش باروری و جنسی را تقویت کنند .

  ۱۰ – بهبود زخم ها :

  در تحقیقات انجام شده ژل رویال با خاصیت ضد میکروبی و التهابی باعث بهبود زخم شده که پروتئین موجود در آن در ترمیم بافت بدن نقش به سزایی دارد .

   ۱۱ – درمان کاهش جنبندگی اسپرم  ( آستنوسپرمی ) :

   مصرف ژل رویال نقش چشم گیری در درمان بی نطفگی ، کم نطفگی  و کاهش جنبندگی اسپرم دارد ، در تحقیقات انحام شده روی اکثر مردان ، با مصرف این ژل اثر بسیار خوبی بر تعداد اسپرم ها و حرکت آن ها داشته است .

   ۱۲ – درمان نا باروری در زنان :

   ژل رویال با اثرگذاری بسیار خوب در بالا بردن هورمون های لوتئینه یا همان تولید کننده جسم زرد رنگ در تخمدان که باعث می شود تخمک گذاری سالم انجام شود را در خون افزایش داده و زنانی که مبتلا به ناباروری می باشند با مصرف درمانی این ژل می توانند این مشکل را برطرف کنند .

   ۱۳ – درمان ورم مفاصل و روماتیسم :

  ژل رویال با تحریک غدد آدرنال در جهت ترشح کورتیزول فرآیند از بین رفتن مفاصل را کاهش داده و باعث ساخت غضروف در استخوان می شود ، برای درمان می توان روزانه ۱ تا ۳ گرم ژل را به مدت ۳۰ الی ۴۵ روز مصرف کرد .

  جهت خرید ژل رویال کلیک کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها

  مغزیجات سرین

    مغزیجات سرین – فرآوری، بسته بندی و فروش عمده انواع مغز و فرآورده های آن‌ها پیدا‌کردن یک مرکز معتبر که هم‌زمان خدمات فرآوری، بسته‌

  ادامه مطلب >

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ;