روش مصرف گرده گل

روش مصرف گرده گل

میخوایم برای شما توضیح دهیم که روش مصرف گرده گل چگونه است.

اما ابتدا بیایید بدانیم گرده گل چیست؟

از اسم آن پیداست. گل ها گرده هایی دارند که برای تولید مثل از آن استفاده می کنند. قطعا در مدرسه در مورد آن ها مطالبی را خوانده اید. این گرده ها بسیار کوچک هستند اما وقتی زنبورها روی گل ها می نشینند تا از شهد گل ها استفاده کنند این گرده ها به بدن و پاهای زنبور می چسبد.

وقتی زنبوری گل های زیادی را برای استفاده از شهد زیارت می کند حجم بالای این گرده ها باعث تشکیل توده ای از گرده روی بدن و پاهای زنبور می شود.

زنبوردارها با نصب تله هایی به نام تله گرده گیر که یک تور فلزی است، بر دهانه کندو زنبورها را وادار میکنند برای ورود به کندو از این تله عبور کنند

با عبور زنبورها از این تله ها بدن و پاهای زنبورها درون این تله ها کشیده می شود و گرده چسبیده به پای زنبور به مخزن زیر تله گرده گیر می ریزد.

 

برای خرید گرده گل تازه امسال کلیک کنید.

 

خواص و خاصیت و فواید گرده گل چیست؟

بگذارید قبل از توضیح روش مصرف گرده گل به خواص آن نیز اشاره کنیم. گرده گل شامل حداقل 200 نوع مواد مورد نیاز بدن است. کربوهیدارت ها اسید های چرب ویتامین ها پروتیین ها . لیپید ها موا معدنی و آنتی اکسیدان ها و آنزیم ها.

این یعنی خواص گرده بسیار زیاد است. از آنجایی که نمی خواهیم این مطلب را زیاد کنیم به موارد کوتاهی اشاره میکنیم.

مثلا آنتی اکسیدان های موجود در گرده گل برای پیشگیری از سرطان ، آب مروارید چشم ، ارتروز مفاصل ، بیماری های قلبی و عروقی ، مشکلات سیستم گوارش و ده ها مورد دیگر بسیار مفید است.

 

البته برای مطالعه بیشتر در مورد خواص گرده گل کلیک کنید.

 

روش مصرف گرده گل

اما برویم سراغ اصل مطلب.گرده گل طبع بسیار گرمی دارد و برای سیستم گوارش و دفع سردی معده بسیار مفید است.

معمولا توصیه می شود گرده گل را در صبحانه مصرف کنید زیرا که انرژی بسیار زیادی برای شما فراهم می کند.

میزان مصرف گرده گل دقیقا مشخص نیست اما بهترین روش برای مصرف گرده گل این است که مقداری از آن را مانند کنجد بر روی صبحانه خود بریزید و میل نمایید.

مصرف گرده گل با پنیر و کره و تخم مرغ نیمرو بسیار توصیه می شود. همچنین مصرف آن در شب نیز خوب است. توصیه می شود بعد از مصرف گرده گل فعالیت داشته باشید تا انرژی بی نظیر  و فوق العاده آن را به کار ببندید.

 

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾

無花果乾,伊朗無花果,無花果乾 無花果乾,伊朗無花果,無花果乾 無 花果乾  伊朗 無花果  無花果乾 自古以來 就因其甜味和特 性而受到人們的歡迎。 無花果  乾富含必 需營養素、纖維 和天然糖分,不僅味道鮮美,   而且具有多 種健康益處,如無花 果乾所示。要購買無花 果乾,請通過 WhatsApp 聯繫我們。+989179129030 在我們深入探討吃無花果乾的 最佳時間之前,讓我們仔細 看看它們的營養成分。 無花果乾是膳食纖維的極好 來源,可以幫助調節消

ادامه مطلب >

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

;